EOS coin geleceği 2022 – EOS coin nedir, yorumları [GÜNCEL]

EOS coin geleceği 2022
EOS coin geleceği 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EOS coin geleceği 2022 Bitcoin’in 22 Ocak günü yaşadığı büyük çöküşünün ardından yatırımcıları tarafından araştırılmaktadır. Neredeyse piyasadaki tüm coinler gibi EOS token da çöküşten nasibini alarak %12 gibi oranda düşüş yaşamıştır. Böylelikle EOS coin fiyatı $2.23 doları görmüştür. Ancak bu düşüş diğer kripto para varlıkları ile karşılaştırıldığında kabul edilebilir olarak değerlendirilmektedir. Biz de bu düşüşün akabinde EOS coin yorum ve grafik analizlerini sizler için derledik. Ayrıca coin analistlerinin eos coin geleceği ve fiyat tahminlerini de listeledik. Keyifli okumalar.

EOS coin geleceği 2022

Burada pek çok iyi yanıt var, ancak EOS ile Web 3.0’ın yükselişi arasındaki bağlantıdan bahseden kimseyi görmedim. Bunun nasıl önemli olduğunu açıklayacağım. Büyük ölçüde merkezi olmayan Web 3.0’ın ortaya çıkışı, şu anda vazgeçilmez olarak kabul edilen çeşitli teknolojilerin ve ağların ölümüne yol açacaktır. EOS ise ona hayatta kalmak için savaşma şansı verebilecek bazı özelliklere sahip.

Web 3.0’ın ne olduğuyla tanışmadıysanız…. Binlerce web hizmeti var. Anlamsal biçimlendirme ve web hizmetlerini birleştirmek, bir web 3.0 deneyimi üretebilir – birbirleriyle doğrudan konuşabilen ve insanlar için bilgileri yorumlayabilen uygulamalar.

EOS’un çok parlak bir geleceği var. İyi sermayelendirilmişler ve yıldız bir ekibe sahipler. EOS, DApp’leri geliştirmek ve barındırmak için tercih edilen platform olmayı hedefliyor. Bu, BlockChain ekosistemindeki en hızlı büyüyen alan. EOS, DApps geliştiricilerini barındıracak şekilde tasarlanmıştır. EOS, dijital ofis/depolamadır.

Dan Larimar, Brock Pearce ve Eric Schmidt sermaye ve Yönetim sağlıyor. Bu, daha önce GOOGLE’dan (CEO) Eric Schmidt’tir (CEO) Dan Larimar tartışmasız en iyi geliştirici/vizyonerdir. Ve Brock Pearce, BitCoin öncesi dijital para biriminde bir öncü ve uzayda lider bir VC’dir. Eric Schmidt, Girişim Sermayesi şirketi Tomorrow BC aracılığıyla, EOS Platformunu içeren yeni girişimleri finanse etme taahhüdünde bulundu.

EOS kimin

EOS’u bir alışveriş merkezi olarak düşünün. Ve token sahiplerini kiracı olarak düşünün. Belirteç, EOS sisteminde bant genişliğini işgal etmenizi sağlar. Böylece jetonların sahibi olarak, tahsis edilen alanınızı kiralayabilir ve aslında bir ev sahibine benzer bir gelir akışı elde edebilirsiniz. Bir DApp geliştiricisi ve belirteç sahibi olarak, bir apartman sahibine benzersiniz. Her iki sahiplik modeli de bant genişliği kullanımı için sabit maliyetten yararlanır ve jeton değeri arttıkça eşitlik kazanmanıza olanak tanır.

2020 boyunca EOS çok daha iyi bir performans gösterdi ve güçlü bir toparlanma belirtileri gösteriyor. Şimdiye kadar, jeton başına en düşük 2,43$’dan jeton başına 5,47$’a kadar sıçradı. EOS/BTC ticaret çiftinde en düşük seviye 0.00033621 BTC olarak belirlendi ve 0.00053145 BTC ile en yüksek seviyeye ulaştı. Her iki çift de iki yıllık ayı piyasası ve düşüşten sonra büyük bir fırsat sunuyor.

Toplam EOS arzını, cari fiyatları ve bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22.89 $’ı faktoring eden EOS, güçlü bir fiyat potansiyeline sahiptir ve gelecekteki fiyat görünümü ancak buradan iyileşebilir. Yerel en düşük seviyelere yakın olan mevcut fiyatlarda bile, EOS erken yatırımcılara %240 yatırım getirisi sağladı. Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinde, EOS, ICO’yu satın alan ve daha sonra en yüksek olanı satan ilk yatırımcılar için %4669 yatırım getirisi sağladı.

EOS coin yorum 2022

EOS, şu anda yaklaşık 5 milyar dolar değerinde toplam token arzıyla, piyasa değeri açısından dünyanın altıncı en büyük madeni parasıdır. Ana akımda blok zinciri ve merkezi olmayan uygulamaların kullanımı arttıkça, EOS madeni paranın değeri kolayca daha da yükselebilir. Madeni para, 2018 yılının Nisan ayında, 21 doları kısa bir süreliğine kırdığında pazar liderlerini tehdit etti.

EOS.IO, dapp’lerin geliştirilmesi ve kullanılmasının yanı sıra özel küresel altyapısı aracılığıyla akıllı sözleşme özelliklerine erişim için blok zinciri tabanlı bir platformdur. Platformun yaratıcıları, yazılımı tüm EOS mimarisi için tasarlayan Block.one şirketinden geliyor. Başlangıçta Ethereum ağının ölçeklenebilirliği, işlem hızları ve maliyetleri, spam ve sınırlı bilgi işlem gücü açısından kusurlarını belirlediler ve EOS’u en azından çoğunu düzeltmeyi amaçlayan bir teknoloji olarak tasarladılar.

Bu ekosistemin oluşturulmasını finanse etmek için şirket, Haziran 2017’den Haziran 2018’e kadar kripto tarihindeki en uzun süredir devam eden ilk madeni para tekliflerinden (ICO’lar) birini düzenledi. Bu, projenin toplam 4 milyar ABD dolarının üzerinde bir gelir elde etmesiyle sonuçlandı.

Temsil edilen hisse ispatı mekanizmasını kullanması nedeniyle EOS madeni para madenciliği mümkün değildir. EOS blok üreticileri, yarattıkları bloklar için ödül olarak yeni EOS paraları alacaklar. Üretilecek madeni paraların miktarı, blok üreticilerinin çalışmaları karşılığında almayı beklediği ödemenin ortalama değerine göre belirlenecek.

EOS coin nedir

Enflasyonu önlemek için, arzının yılda %5’in üzerine çıkmasını önleyen sınırlar vardır. Şu anda (Ekim 2018), EOS’un pazarlama sınırı, dolaşımda 906.245.118 madeni para ile 4,6 milyar ABD Dolarına (2018’in başındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 17 milyar ABD Dolarından aşağı) ulaştı.

EOS coin geleceği 2022… Diğer alanlarda, EOS madeni paraları, üçüncü şahıslar olmadan ödeme için kullanılabilme ve Binance gibi uluslararası kripto borsalarında işlem görme yeteneği ile tıpkı diğer kripto para birimleri gibi davranır. Şu anda EOS, değeri arz ve talep yasalarına göre belirlenen, halen değişken bir para birimidir.

EOS coin nedir?

Block.one şirketi tarafından oluşturulan EOS, Ethereum’a çok benzeyen bir platformdur. Akıllı bir sözleşme platformu olarak, her türlü kullanıcı EOS ağı üzerinde blok zincir uygulamaları oluşturabilir. Amaç, Ethereum ağından daha esnek ve ölçeklenebilir olmaktır.

EOS’un şu ana kadarki ayırt edici özelliği, neredeyse bir yıl süren ve 4 milyar ABD dolarını aşan token satışı oldu ve bugüne kadar yapılan en büyük token satışı oldu. Token satışı 2018’in ortalarında sona erdiğinde, ekip EOS ana ağını başlattı ve ERC20 yer tutucu jetonlarından yerel EOS jetonlarına bir jeton takası gerçekleştirdi. O zamandan beri, EOS blok zincirinde birkaç dApp ve ICO başlatıldı.

İşletim sistemi, Ethereum’un mevcut 15-30 tps’sine kıyasla, saniyede 100.000 işlem gerçekleştirmeyi umduğu için “Ethereum Killer” olarak adlandırıldı. Bir “Ethereum Katili” olmasına rağmen EOS, hayatına Ethereum tabanlı bir ERC-20 jetonu olarak başladı, ancak daha sonra kendi ana ağını başlattı.

Sıklıkla gözden kaçan bir temel faktör, EOS kripto para tokeninin lider geliştiricisi ve Block.One CTO’sunun Dan Larimer olmasıdır. Larimer, blok zincirinin Bill Gates’i olarak adlandırılmıştır ve hisse kanıtının ve merkezi olmayan özerk organizasyonlar veya DAO kavramının mucididir. Ayrıca diğer kripto şirketleri BitShares, Steemit ve Graphene’nin kuruluşunun ayrılmaz bir parçasıydı. Larimer’in desteği ve katılımı, EOS’un piyasada uzun vadeli bir potansiyele sahip olduğunu ve bunun uzun vadeli EOS fiyat tahminleri üzerinde bir etkisi olacağını gösteriyor.

EOS coin kimin?

EOS coin geleceği 2022… Platform, 2017 yılında Steem ve BitShares’in yaratıcısı Dan Larrimer tarafından başlatıldı. Çeşitli, akıllı sözleşme teknolojilerinin en iyi özelliklerini bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu, tek bir platformda Bitcoin’in güvenliği ve Ethereum’un bilgi işlem gücüdür. Platform, günlük kullanım için ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamalara sahip olacak şekilde ayarlanmıştır. Aynı zamanda, EOS, merkezi olmayan sistemdeki yönetişimin zorluklarına yaklaşmak için benzersiz bir yola sahip olduğundan, uzaydaki en gelişmiş ve devrim niteliğindeki ağlardan biridir.

EOS fiyat tahmini

CoinMarketCap kripto piyasası veri toplamına göre, EOS şu anda dolaşımda olan 927.689.866 olmak üzere toplam 1.024.389.871 yerel EOS tokeni arzına sahip. EOS şu anda piyasa değerine göre ilk on kripto varlığı içinde 8. sırada yer alıyor ve bu da onu en olumlu uzun vadeli görünüm ve beklenen büyüme ile piyasadaki en iyi kripto para birimleri arasında yapıyor.

EOS ICO’nun lansmanından madeni para başına yaklaşık 3,50 $’lık mevcut fiyatlara kadar, EOS, yatırımcılara %244’lük bir yatırım getirisi sağladı. EOS, 29 Nisan 2018’de tüm zamanların en yüksek değeri olan 22.89 $’a ulaşırken, diğer kripto varlıklarının çoğu Aralık 2017 veya Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı ve bu, EOS’un EOS madeni parasına ulaşmasına yardımcı olabilecek ek bir yükseliş momentumu gösterdiğini gösteriyor. Bu kılavuzda listelenen uzmanların fiyat tahmini.

EOS, EOS/USD ve EOS/BTC ticaret çiftleri altında PrimeXBT gibi kripto para borsalarında işlem görür. Bu işlem çiftlerinin her biri üzerinde teknik analiz yapılabilir ve benzersiz sonuçlar alınabilir. Çoğu zaman Bitcoin, EOS gibi altcoin kripto varlıklarıyla ilişkili hareket ederken, diğer zamanlarda birbirinden ayrılır ve birbirlerine karşı hareket eder. Bu, analistlere fiyat tahminleri yapmak, fiyat hedeflerini bulmak ve daha fazlası için çeşitli araçlar sağlar.

EOS için kaydedilen en düşük fiyat, 4 milyar doların üzerinde fon toplanmasıyla sonuçlanan ilk madeni para teklifinin ilk aşamalarında madeni para başına 0,48 ABD dolarıydı. 2018’de, EOS çok fazla heyecan ve coşkuyla başladı ve EOS, Nisan ayında 22 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı, ancak kısa bir süre sonra aşağı yönlü satış baskısı ve kripto piyasasının geri kalanı ve Bitcoin’in olumsuz hissiyatı tarafından aşağı çekildi. zamanda deneyimliyor.

EOS coin yorum 2022

Mevcut 2.50$’lık fiyattan 22.89$’lık bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine dönüş, %550’nin üzerinde bir artış ve yatırım getirisi anlamına gelir. Bunun gibi kazançlar geleneksel pazarlarda duyulmamış bir durumdur ve bu sayı yalnızca EOS tüm zamanların en yüksek seviyesine geri dönerse yatırım getirisini temsil eder. EOS gibi blok zinciri teknolojisi yenidir, gelişmektedir ve gerçek değerini göstermeden ve endüstrilerde devrim yaratmadan önce hala uzun yıllar vardır. Bu gerçekleştiğinde, EOS’un gerçek uzun vadeli fiyat potansiyeli ortaya çıkacak ve çoğu kişi, EOS’un gelecekteki fiyatının önceki tüm zamanların en yüksek fiyatının çok üzerinde bir fiyat hedefine sahip olacağını düşünüyor.

EOS coin nasıl alınır?

Kripto para birimlerinizi satın almak/değiştirmek için en iyi yerlerden biri Binance Exchange Platformudur. Muhtemelen tüm borsalar arasında en popüler olanıdır ve ayrıca kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Binance Borsasında coinlerinizi/tokenlerinizi takas etmeden önce platformda kayıtlı olmanız gerekir. Hesabınızı doğrulamak da, platform yöneticileri tarafından başlangıçta konulan bazı sınırları kaldırır, ancak alışverişiniz orta düzeydeyse, yalnızca gerekli kayıt, yani kaydınızı yaptığınız e-posta adresine gönderilen bağlantıyı kullanarak kaydınızı doğrulamak için yapmanız gerekir.

Binance, kripto para piyasasındaki en popüler ve tanınan platformlardan biridir. Borsa, dünyanın her yerinden kullanıcılara sunduğu çok çeşitli hizmetler nedeniyle çok ünlü oldu.

Platform yalnızca dijital varlık satın alma ve satma imkanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda IEO başlatma hizmetleri, bir blok zinciri ağı, Binance DEX adlı merkezi olmayan bir borsa ve ihtiyacı olan insanlar için bağış toplayan bir vakıf da dahil olmak üzere birçok başka hizmet sunuyor.

Binance kullanarak nasıl EOS satın alacağınızı kendinize soruyorsanız, doğru yerde olduğunuzu söyleyeyim. Sadece birkaç adımda ihtiyacınız olan dijital varlıkları hızlı ve güvenli bir şekilde elde edebileceksiniz.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre Binance, son 24 saatte 853 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti. Bu, platformun kullanıcılar tarafından işlem hacmi açısından en büyük 9. olmasına izin verdi.

  1. Binance Logosunun yanındaki DEĞİŞİM bağlantısını tıklayın, ardından görünen Temel bağlantı seçeneğini seçin.
  2. Borsa sayfasının sağ üst köşesinde borsada işlem gören çiftler listelenir.
  3. EOS/ETH çiftini bulun, tıklayın ve grafiğin yüklenmesi için biraz bekleyin.
  4. Parite grafiğinin Satın Al bölümünde, ilk alan EOS başına ödediğiniz ETH değerini görüntüler.
    İkinci alan, satın almak istediğiniz EOS miktarını girmenizi sağlar.
  5. İşlem için kullanmak istediğiniz yatırılan para miktarını belirtmek için %25, %50, %75 ve %100 düğmelerini kullanın. % 100 yatırılan tüm paranızı kullanır.
  6. Son alan, işlem için ödediğiniz Ether sayısını gösterir.
  7. Değiştirmek için EOS SATIN AL düğmesini tıklayın.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
EOS coin geleceği 2022 – EOS coin nedir, yorumları [GÜNCEL]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin