SNT coin geleceği 2022 – Status coin yorum 2022

SNT coin geleceği 2022
SNT coin geleceği 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SNT coin geleceği 2022 ile 2025 yılları arasında merak edilmektedir. Status coin (SNT token), 2017 yılından bugüne dek kripto ekosisteminde yer alan ve çok sayıda yatırımcısı bulunan kripto para birimidir. Özellikle SNT coin geleceği 2022 ve 2025 yılları arasında holdersları tarafından sıkı markaj altındadır. Hali hazırda Status coin fiyatı 20.01.2022 tarihi itibari ile $0.05871 dolar seviyesindedir. Biz de kucukcekmecede.com olarak SNT coin yorum ve fiyat tahmin analizlerini sizler için derledik.

SNT coin geleceği 2022

“Kullanıcının artık Ürün olmadığı bir modelde, push için ödeme yaptığını biliyoruz. Mevcut platformlardaki Kullanıcılar şu anda bunu aldığından, bildirimler başlangıçta bir engel gibi görünebilir. Bunun yerine, maliyetleri Kullanıcıya açık hale getiriyoruz ve bir anında iletme bildirim düğümünün altyapının üzerine bir iş kurabileceği olasılıkları dışlamıyoruz, ör. teklif etmek. Push bildirimleri için ödeme yapmak üzere reklamları görüntüleyen Kullanıcı tarafından ‘ücretsiz’ hizmet. Sonuç olarak, Kullanıcıya bir seçenek sunuyoruz.”

Status Network, çevrimiçi bir itibar sistemi içerir. SNT sahiplerinin, kullanıcıların güven düzeyini gösteren rozetler için ödeme yapmalarını sağlar. Bu özellik, Status’un, projenin geleceğinde kullanışlı olabilecek Web of Trust için bir temel oluşturmasını sağlar.

Örneğin, üyeliği kullanıcıların bir jetondaki veya bir dizi farklı jetondaki ekonomik hissesine dayanan Genel Grup Sohbetleri oluşturmaya izin verir. Bu, kukla oyuncuları konuşmadan çıkarmanın (veya en azından maliyetlerini önemli ölçüde artırmanın) bir yolu olabilir.

Status Network projesi, masaüstü uygulamasının yanı sıra Android ve iOS Alpha sürüm uygulamalarını başarıyla yayınladı. Uygulamalar 2018 yazında yayınlandı. Status Desktop 8 Ocak 2019’da yayınlandı. Hâlâ test aşamasında olmalarına rağmen, kullanıcılar şimdiden bazı avantajlarından yararlanabilirler.

Son haberlerde, Status ekibi, ayı piyasası sırasında personelinde ciddi kesintiler yapmak için başka bir blok zinciri projesi olduğu için manşetlere çıktı. Proje, personelinin neredeyse %25’ini kesmek zorunda kaldı ve geriye yaklaşık 70 çalışan kaldı.

Y5 coin geleceği

SNT coin yorum 2022

STATUS, Ethereum ağındaki DApp’ler ile etkileşime girecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda bir mesajlaşma platformu ve web 3.0 tarayıcısı olarak da işlev görür. İnternet erişimi olan herkes Status uygulamasını ücretsiz ticaret, P2P ödemeleri ve şifreli P2P iletişimi için kullanabilir. Platform, düğümleri devretmek ve merkezi olmayan bir sohbeti desteklemek için Whisper V5 protokolünü kullanır.

Ücretsiz anlık bildirimlere sahip geleneksel sosyal ağların aksine Status, müşterilerin verilerini veya reklamlarını satmaktan gelir elde etmez. Bunun yerine, hizmet sağlayıcılar için bir anlık bildirim pazarı oluşturur. Bir kullanıcı bir DApp’ten anında iletme bildirimleri almak isterse, bir sağlayıcıya SNT yatırması gerekir. Anında iletme bildirimleri için ödeme yapmak ilk başta mantıksız görünse de, SNT geliştiricileri bunu bir dezavantajdan ziyade bir özellik olarak sunar.

Kesintilere rağmen, proje ekibi ekosistemini daha da iyileştirmeye odaklanıyor. Proje, geliştiriciler için kazançlı ödül programıyla tanınıyor, bu yüzden herkes ona bir şans verebilir. Proje, Ethereum iyi kaldığı sürece en iyi mobil DApp gezgini olarak konumunu korumalıdır.

Status coin nedir?

Status (SNT), Ethereum için dünyanın ilk merkezi olmayan mobil ve masaüstü istemcisidir. Kullanıcıların şifreli mesajlar göndermesine, merkezi olmayan uygulamalara (DApp’ler) ve bir kripto para cüzdanına erişmesine olanak tanır. Status’un büyük resmi hedefi, Ethereum ağının toplu olarak benimsenmesidir.

Status (SNT), kullanıcıların Ethereum (ETH) blok zincirinde çalışan DApp’lerle etkileşime girmesine olanak tanıyan açık kaynaklı bir mesajlaşma platformu ve mobil arayüzdür. Tamamen eşler arası (P2P) teknolojileri üzerine inşa edilmiş olması dışında, Android için Play Store veya iOS uygulamaları için App Store gibi çalışır. Her kullanıcı STATUS (SNT) şu amaçlarla kullanabilir.

Status (SNT), toplam maksimum 6.804.870.174 SNT token arzıyla birlikte 3.470.483.788 SNT dolaşım arzına sahiptir. Ek SNT belirteçleri, bir düğümü barındıran ve yöneten gelecekteki paydaşlar tarafından kazanılabilir. Status ICO, 20 Haziran 2017’de gerçekleşti ve bir günde tükendi. Yatırımcılar 1 ETH karşılığında 100.000 aldı. Proje, 99 Milyon USD topladı. Bu süre boyunca, bir SNT 0.0365 USD’ye mal olur.

Küçükçekmece tanıtım yazısı

SNT token kimin?

Statü, Crypto Valley, Zug, İsviçre merkezlidir. Ekip, 70’den fazla tam zamanlı üye ve deneyimli danışmandan oluşmaktadır. Çalışanların çoğu, temel geliştirme ve DApp’lerin oluşturulmasına odaklanan geliştiricilerdir. Kalan çalışanlar günlük operasyonlardan, pazarlamadan ve iş geliştirmeden sorumludur.

Jarrad Hope ve Carl Bennets, Status’u kurdu. Status Network Network’ü kurmadan önce, altı yıl boyunca çeşitli yazılım ürünleri üzerinde birlikte çalıştılar. Şirketin COO’su Nabil Naghdy’dir. Google’da eski bir ürün müdürüdür. Yedi yıl boyunca Google Haritalar ve Google Flights ürünlerini yönetti.

SNT coin fiyat analizi 2022

Döviz girişleri ve çıkışları, duyarlılık, teknik ve temel gelişmeler, haber döngüsü ve genel ekonomik ortam dahil olmak üzere Statü fiyatını ve piyasa değerini etkileyen çeşitli faktörler.

SNT coin geleceği 2022… Bitcoin gibi, SNT’nin fiyatı da herhangi bir anda dünya çapında milyonlarca katılımcının kümülatif alım satımıyla belirlenir. Kriptomat gibi kripto borsalarını veya birçok farklı kripto para birimi izleme hizmetinden birini kullanarak en son fiyat hareketlerini ve haberleri takip edebilirsiniz. Mevcut Durum (SNT) fiyatı 0.05214166 €’dur. SNT’nin 24 saatlik işlem hacmi 4,208,481 €’dur. SNT şu anda toplam piyasa değerine göre tüm kripto para birimleri arasında 272. sırada ve 201.778.916 € piyasa değeri ile. 3,880,483,788 SNT dolaşım kaynağına sahiptir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
SNT coin geleceği 2022 – Status coin yorum 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin