Y5 token nedir? Y5 coin geleceği 2022, yorumları!

Y5 token nedir
Y5 token nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Y5 token nedir? Metaverse projeleri içerisinde önemli bir konumda bulunan ve kısa süre içerisinde ciddi bir yatırımcı kitlesi oluşturmayı başaran Y5 Finance, Binance ile sabitlenmiş BUSD ile ödüllendiren tek tokendir. Biz de sirketdedikodulari.com olarak bugün y5 token geleceği ve fiyat analizini sizler için deledik. İşte karşınıxda Y5 coin yorumları…

Y5 token nedir?

Y-5 Token , 5 kaynağa kadar yansıma sunan türünün ilk örneğidir. Sadece %Y’yi basılı tutarak müşteriler Evergrow, Relfecto, Crypter ve BUSD alacaklar. Ayrıca bahsi geçen platformlardan BUSD almak da uygun bir süreç olacaktır. Sonunda, Y-5 Topluluğu, BTC, Eth, XRP vb. gibi büyük paralar da dahil olmak üzere 10.000’den fazla jeton arasından seçim yaparak yansımalarını değiştirecek.

Y-5 Jetonlarını elinde tutan kullanıcılar, her işlem için Evergrow, Reflecto, Crypter ve BUSD’de %15 getiri elde edecekler. Her 60 dakikada bir otomatik olarak cüzdana aktarılacaktır. Y-5 Token’ın toplam 1.000.000.000.000.000.000 arzı vardır.

Toplam Y-5 Jetonlarının %45’i satış öncesi ve ilk likiditeye aktarılacaktır. %50’si yanık adresine, %3’ü kuruculara ve ekibe ve %2’si pazarlamaya gönderilecektir. Her al/sat sinyalinin %15’i tüm sahiplere yeniden dağıtılır ve her 60 dakikada bir gönderilir. Her işlemin %1’i likiditeye aktarılır ve %4’ü uzun vadeli sabit bir fiyat tabanı oluşturan stratejik bir geri alımdır.

Y5 coin geleceği 2022

Y-5 Token , Şeffaflık değerleri üzerinde çalışır. Takım sabitlenecek ve altı ay boyunca kilitli kalacak olan sadece %3’e sahip olacak. Uzman ekip pembe indirimde tamamen KYC’li ve Certik tarafından denetleniyor. Ayrıca, uzun ömürlülüğe odaklanma, geri satın alma özelliğine sahip olarak şirket, Y-5’in her zaman yükseliş trendinde olmasını sağlayacaktır.

Y5 coin geleceği

Ayrıca, geleceğin teknolojisinde, müşterinin seçtiği 5 jetona kadar otomatik verim daha sonraki bir tarihte sözleşmede uygulanacaktır, kullanıcıların hiçbir şey yapması gerekmeyeceği anlamına gelen sorunsuz bir transfer. Gösterge tablolarına giriş yapmayı ve yansımaları almak için hangi jetonları tercih edeceklerini seçebilirler.

Y5 token nedir? Ayrıca, kullanıcıların jetonlarını stake edebilecekleri ve LP’yi stake ederek ve gelecekteki jetonların her işleminin %0,05’ini kazanarak minimum dezavantajla gelecek ve gelecek projelere erişebilecekleri bir otomatik LP staking algoritması başlatmak için çok çalışıyorlar.

Y5 Token yorum 2022

Kullanıcılar, Q2 2022 zaman çizelgelerinde, Seemless V2 Launch, Custom Reflections Launch, Gasless Exchange Launch ve PCS LP Stake Algorithm Launch avantajlarından yararlanabilirler. Tüm bu faydaların yanı sıra yatırımcılar ihtiyaçlarına göre yansımalarını da seçebilirler.

Y-5 Hakkında: Kripto para birimi ve fiat para birimi arasındaki boşluğu kapatmak ve kripto dünyasının faydalarını sıradan insanlara getirmek için merkezi olmayan bir platformdur. Binance akıllı zincirine dayalı olarak, 10 kat daha hızlı blok hızlarına ve daha düşük gaz maliyetlerine sahiptir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Y5 token nedir? Y5 coin geleceği 2022, yorumları!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin