Green Chart coin nedir? Green coin nedir? [2022]

Green Chart coin nedir?
Green Chart coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Green Chart coin nedir? Milyonları kripto para piyasasına çeken ilkel bir ilke var, o da pompalama yeteneği. Bitcoin’in 10 yılda %60.000’lik artışın yolunu açmasıyla, madeni paraların sadece aylarda %20.000’lik bir artış göstermesiyle, herkes bir sonraki green grafiği arıyor. Green coin nedir?

SHUNAV coin nedir? [2022] Shuna Inuverse nedir?

Green Chart coin nedir?

Daha önce de belirtildiği gibi, tüm kripto projelerinin arkasındaki itici güç, pompalama yeteneğidir. Kriptonun arkasındaki teknolojiyi hiçbir şekilde itibarsızlaştırmak istemiyoruz; blok zincirinden finansal hizmetlere ve ağlara kadar, bir yatırımı büyütme yeteneğinden çok daha fazlası var. Ama işin parasal yönüne, yatırım yönüne gelince, hepsi aynı.

Doge yükseldiğinde, bunun nedeni diğer insanların satın alacağı hype olduğu için, Ethereum ağa eklemeler konusunda hype yükseldiğinde. Şimdi, bu çizelgeleri yukarı çeken müdürün güvenilirliği konusunda farklı olabilir, ancak hepimiz bunların arkasındaki fikrin aynı olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. Fikir, pompalama yeteneğidir. “Doge bir dolara gidiyor! Elon bunun hakkında tweet atıyor! Herkes onu satın alacak, pompalar patlamadan hemen içeri girin!” “Ethereum artık deflasyonist ve şirketler ağını kuruyor! Pompalayacak!”

Green Chart coin nedir?

Green Chart coin nedir? İkisinin de yükseleceğini kimse tahmin edemez. Hepsi bir fikir. Fikir doğru ya da yanlış, eğer herkes kabul ederse, doğru. Unutmayın, daha önce tartışıldığı gibi, zafer fikrin içindedir. Geleneksel finansal sistem dönüşümün eşiğinde. İpoteklere, ticari kredilere ve ödeme işlemlerine yönelik geleneksel yaklaşımlar ile Rocket Mortgage ve Square gibi şirketlerden gelen sıcaklığı hissedin. Blockchain, bizi yeni bir şeyler yapmanın yolunu açacak olan ve gelecek karanlık attır. 2035 yılına kadar blockchain’in baskın teknoloji olacağını söyleyen tahminlerle, hiç şüphemiz yok, yeni finans sektörünün zemin katında olmak ve yeni bir yenilik dalgasına katılmak ne büyük bir ayrıcalık. Green Chart olarak bizler, finansal araçlar endüstrisinde büyük bir oyuncu olmak istiyoruz.

Green coin nedir?

Doge veya Shiba satın aldığınızda, fikrin kendisini satın almış olursunuz. Faydası, pompalama yeteneğidir. Nasıl oluyor da ikisinin de sağlam kamu hizmet projelerinden daha yüksek bir piyasa değeri var? Çünkü çizelgelerine bakarsanız ve uzaklaştırırsanız, ne görüyorsunuz? Bir büyük yeşil grafik. Ah evet, stake yapabiliriz, bir NFT pazarımız olabilir, takas yapabiliriz, bir blok zincirimiz olabilir, ama tüm bunlar ne için? Bunun için olan tek şey yeşil bir tablo oluşturmaya yardımcı olmaktır. Green Chart coin nedir? Hepsi bu kadar millet, ihtiyacınız olan tek şey yeşil bir çizelge ve limitler sonsuz. İnsanlar bir grafiğe bakıp “Orada satın alsaydım X kadar dolarım olurdu! Şimdi satın almalıyım, yani grafik devam ettiğinde X miktarda dolarım olacak” diye düşünebilirse.

Yeşil Tablonun tamamı bu duyguya dayanmaktadır. Yapmak istediğimiz tek şey, yeşil bir tablo sunmak için elimizden gelen her şeyi yapmak. Tek amacı yeşil bir grafik oluşturmak olan belirteçleri oluşturduktan sonra, bunu burada nasıl yaptığımız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Vizyonumuz, küresel olarak gönderilebilen, alınabilen ve itfa edilebilen, kendi kendini üreten bir gelire sahip, hiper deflasyonist bir değer deposu olmaktır.

Projemizin lansmanından sonra, hemen herkesin Green Chart’ı doğrudan telefonundan satın alabileceği, dünya çapında geçerli olan fiat alımı ile bir mobil cüzdan uygulaması geliştirmeye bakacağız! Mobil cüzdan kullanıma sunulduğunda, sosyal medya ve kripto pazarı dışındaki tüketicileri hedefleyen kripto ile ilgili olmayan diğer kanallar aracılığıyla büyük bir multimedya pazarlama kampanyası yürüteceğiz. Aldığımız avantajların farkında olmayan tüketiciler. Projemizi o pazar tabanına sunduğumuzda ve onların cep telefonlarında geri satın alma ve yakma, yansımalar ve satın alma kolaylığını uygulamamız hakkında öğrendiklerinden eminiz. Yeşil çizelgeyi bir ev ismi yaparak dönüştürme sürecinin oldukça kolay olacağına inanıyoruz.

Green chart coin yorum

Burada Green Chart’ta, kendi tokenomikleri tarafından yağmalanan proje üzerine projeye tanık olduk ve çalıştık. Satışı yapan kontrat olsa bile, kağıt ellerin satışları görmeye başladıkları anda katlandığını biliyoruz. Bu yüzden, sağlıklı bir yeşil tabloya izin vererek, tokenomiklerimizi optimize etmenin ve tüm ekstra satış baskısını ortadan kaldırmanın en iyi yolunun ne olduğunu düşündük. Ödül paralarını kullanmak zorunda kalmadan varlıklarını artırmalarına izin verirken hala sahipleri ödüllendirirken? Green Chart’ı bulduk. Jetonumuzda herhangi bir BNB veya harici jeton ödülümüz yok, çünkü öğrendiğimiz gibi bu, satış baskısı yaratıyor! Sadece satın alma baskısı istiyoruz! BNB’de %15’lik bir ödül yerine, tüm satış işlemlerinde geri alma ve yakma uygulamamızı uyguladık! Bu özelliğin satın alma baskısı yaratacağından ve sağlıklı, yeşil bir tablo oluşturacağından eminiz. Daha fazla yatırımcı çekmek. Unutmayın, sadece satışta! Geri alım sadece zaten satılmış olan paradan gelir! Dolayısıyla satış baskısı yok! Sadece daha fazla satın alma baskısı!

Green coin nedir?

Olan şu ki, bir kişi 100$ değerinde yeşil grafik satarsa. Sözleşme %15, yani 15$ alacak. Sözleşme daha sonra bu 15$’ı (zaten satılmış olan) Green Chart tokenlerini yeniden satın almak için kullanacak. Yani satışlarda bile sürekli alım baskısı ekleniyor. Hiç kimse %15 geri satın alma oranını denemedi. “Yüksek verginin insanları korkutup kaçıracağından korkmuyor musunuz?” diye sorulabilir. Green Chart coin nedir? Bu kadar düşük bir satın alma vergimiz olduğunu düşünürsek, günün sonunda normal bir meme jetonu aralığında. Ayrıca, geri alımın tabloya sağlayacağı yardımın, herhangi bir kayıptan daha ağır basacağına inanıyoruz. Unutmayın, bir vizyon ve marka inşa ediyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Green Chart coin nedir? Green coin nedir? [2022]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin