SHUNAV coin nedir? [2022] Shuna Inuverse nedir?

SHUNAV coin nedir?
SHUNAV coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SHUNAV coin nedir? Basitçe, bugünlerde piyasadaki mevcut oyun jetonlarının çoğu gibi bir meta-verse geliştirmek için aylar – yıllar harcamak istemiyorlar. Shuna Inuverse’in yapacağı şey, bu süreci atlamak ve meta-ayetlerini paylaşmak ve dünyalarını sanatçımız ve yaratıcı ham yetenekleriylee aydınlatmak için halihazırda var olan ve gelecekte görünen belirteçlerle ortaklıklar kurmaktır. İşte karşınızda SHUNAV coin yorum ve geleceği!

RUN coin nedir? (2022) Run coin yorum ve geleceği [RUNNODE]

SHUNAV coin nedir?

Shuna Inuverse, kripto endüstrisindeki Yeni Nesil Devrimdir. Shuna rüyası, sahiplerimizin tüm ihtiyaçları için tek durak bir konuma sahip olmaktır. Topluluğumuza aşağıdaki teşvikleri sunmak istiyoruz (Pasif Gelir, Proje için İstikrarlı Gelir akışı, Çoklu genişleme ve geliştirme uygulamaları).

SHUNAV coin nedir?

Shuna’nın, besin zincirinin tepesinde olmayabilecek, ancak topluluk üyeleriyle birlikte bu rüyayı dinlemek, duymak ve geliştirmek için orada olan özel bir sanatçılar ve çalışkan geliştiriciler ekibi var.

Shuna Inuverse nedir?

Shuna Inuverse ekibi, simgemizi desteklemek için bundan yararlanmamanın utanç verici olacağı özel sanatçılar ve NFT geliştiricileriyle doludur. Jetonumuzu zorlamaya devam etmek için sabit bir gelir elde etmenin bir yolunu web sitemizde başlatacağız. Tüm yeni jetonlar ve hatta başarı yolunda olanlar için DEFI topluluğundan siparişler ve komisyon çalışmaları alacağız. Bu projelere yardımcı olabilmek için çalışacağız.

Bu program, Shuna Inuverse Sahiplerini sahip oldukları token sayısına ve günlük ticaret hacmine göre ETH yansımalarıyla ödüllendirmeyi amaçlıyor. Hesabınızı ShunaV2 jetonları ile doldurun ve ödüllerinizi talep etmek veya onları talep etmek istediğiniz güne kadar biriktirmelerine izin vermek için web sitemizdeki DAP’a bağlanın.

Shuna Inuverse nedir?

Likiditeyi artırmak ve yeni bir taban oluşturmak için NFT’lerden Yapılan Tüm Hacimler projeye geri alınacaktır. Gelecekte kuracağımız ortaklıklar ile birçok yeni projeye hizmet edebilecek ve tüm kârı Shuna’ya yeniden yatırabileceğiz. SHUNAV coin nedir? Varlık, sahiplerinin kripto ile satın alabilmeleri ve onlara gönderebilmeleri için kendi tüccarını üretmeye başlamak için çalışıyor.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
SHUNAV coin nedir? [2022] Shuna Inuverse nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin