Hyve coin nedir? [2022] Hyve token nedir?

Hyve coin nedir?
Hyve coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hyve coin nedir? KuCion, ZT gibi borsalarda yer alan Hyve coin, son olarak MEXC borsasında da listelenmeyi başardı. 2020 yılında büyük bir çıkış yakalayan ve CMC üzerinde 10 bini aşkın kullanıcının izleme listesinde yer alan Hyve coin Binance borsasında da ilerleyen günlerde listelenebilir. Bu haberlerin ardından Hyve coin fiyatı %6 artışla $0.3166 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Biz de kucukcekmeceden.com olarak hyve coin yorum ve grafik analizlerini sizler için derledik.

Webfour coin nedir [2022 SON] Webfour coin yorum! Dolandırıcı mı?

Hyve coin nedir?

HYVE, küresel multi milyarlarca serbest çalışan ve işgücü piyasasındaki mevcut sorunları çözen, merkezi olmayan teknolojilerin gücünden yararlanırken, mevcut herhangi bir platformda var olmayan yeni özellikler ve mekanikler ekleyen, topluluk tarafından yönetilen bir ekosistemdir.

HYVE Ekosistemi 3 ana bölümden oluşur: HYVE Çekirdeği, HYVE Protokolü ve HYVE Müşteri. Bu parçaların her biri birçok alt bileşen ve yardımcı modül içerir. UNIX felsefesini takip edenler — bir şeyi yapın ve onu doğru yapın. İşlevselliği etkinleştirirler. Aracılara olan ihtiyacın yerini alan, bir ekosistemin yaratılmasına izin veren yerine bir dizi açık, adil ve şeffaf kurallarla yönetilir.

Sistemin merkez üssünde, geriye dönük bir ERC77714 varlığı olan HYVE belirteci yer alır. ERC20 standardını destekleyen tüm belirteçler ve sözleşmelerle uyumlu, ekosistemin yönetişim ve esnetme işlevleri. HYVE belirteci tamamen yükseltilebilir, gelecekteki herhangi bir standardı destekler ve işlevselliklere sahip olabilir.

Hyve coin yorum

Hyve token nedir?

Hype token, küresel serbest çalışmadaki mevcut sorunları çözen DeFi merkezli otonom bir ekosistem ve işgücü piyasası, özellikler eklerken merkezi olmayan teknolojilerin gücünden yararlanıyor. Herhangi bir mevcut platformda mevcut olmayan (merkezi ve merkezi olmayan). İlgili tüm taraflar için maliyetleri önemli ölçüde azaltan topluluk tarafından yönetilen sistem, daha geniş esneklik, aracıları ortadan kaldırır, bankasızları memnuniyetle karşılar, şeffaflık sağlar ve token sahiplerini ödüllendirirken merkezi olmayan bir şekilde güvenliği sağlar.

HYVE, herhangi iki insan veya herhangi iki makine arasında sınırsız küresel işbirliği sağlar. HYVE’nin açık altyapısı, var olması için her türlü pazaryerine veya hizmet platformuna güç sağlayabilir. Son derece uyarlanabilir bir arka uç ve kullanıcı dostu ön uç ile birlikte HYVE Core, serbestçe genişletilebilen, halka açık ve doğrulanabilir bir akıllı sözleşmeler koleksiyonudur.

Hyve coin yorum

Sektör ortalama ücreti, ödeme işlemci ücreti (Paypal, Banka) hesaba katılmadan %25’tir. Bütçenizin 1/3 ila 1/4’ü yalnızca ücretlere harcanır. HYVE jetonlarında bir iş veya görev ödüyorsanız, ücret %0’dır. Tek bir Paypal işleminin yüzdesinin altındaki bir komisyonla ether veya diğer tokenlerde ödeme yapmak da mümkündür. Tüm verileriniz merkezi bir sunucuda yaşarken, bir ihlal veya sızıntı olasılığı çok yüksektir ve her 4 kişiden 1’i kendilerini en az bir veri ihlalinin kurbanı olarak bulursa, bu gerçek bir sorundur.

Hyve coin nedir?

Dosyalar ve veriler, merkezi bir sunucuda değil, asimetrik şifreleme kullanılarak şifrelenmiş IPFS düğümlerinde yaşar. İletişim, aracılar olmadan doğrudan taraflar arasında eşler arası gerçekleşir. Hyve coin nedir? Freelance çalışanların kazançlarını bir ödeme işlemcisine çekmek için haftalarca beklemesi olağan hale geldi ve herhangi bir nedenle bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa, freelancer için ciddi zararlara neden olabilir. HYVE’de, bir iş veya görev biter bitmez kendi fonunuz, bekleme süresi yok, karmaşık süreçler yok ve aracı ödeme işlemcisi yok. Küresel bir serbest ticaret pazarının sınırları aşması ve doğru insanları bulma şansını artırması gerekiyor. Ancak, mevcut pazar lideri Adecco bile 1/3’ten daha az ülkeyi kapsamaktadır. HYVE, uçtan uca bir işgücü ekosistemidir. Aynı zamanda, sürekli olarak adayları ve açık işleri birbirine bağlamak isteyen acentelerle birlikte tam teşekküllü bir işe alım ajansı olarak işlev görür. HYVE, doğası gereği 1. günden itibaren gerçek anlamda küresel bir ajanstır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Hyve coin nedir? [2022] Hyve token nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin