Webfour coin nedir [2022 SON] Webfour coin yorum! Dolandırıcı mı?

Webfour coin nedir
Webfour coin nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Webfour coin nedir? Twitter’da kripto para birimleriyle ilgili önemli ipuçları veren V For Kripto adlı hesabın önerdiği ve ardından ekosistemde gündem olan Webfour coin, grafik hareketleri ve projesiyle yatırımcıların göz bebeği oldu. Kısa süre içerisinde müthiş bir kar marjı bırakan ve 2 gün içerisinde CMC üzerinde 2500 civarında izleme listesi kazanan Webfour coin yorum ve fiyat analizi hakkında merak edilenleri kucukcekmeceden.com olarak derledik.

Switzerland Safe Token nedir? SST coin nedir? [2022]

Webfour coin nedir?

Webfour token, Web 4.0’ı tanıtıyor. Bir meme belirteci olarak başlayacak ancak hedefi bir harekete dönüşmek. Kripto Topluluğundan yeterli destek görürse ilerleyeme devam edecek. $WEBFOUR’dan toplanan tüm kaynaklar ve finansman gerçekten bir Web 4.0 geliştirmek için kullanılacak

Webfour yalnızca, ademi merkeziyetçiliği basitçe erişilebilir kılmak arzu eden ve herkesin adaletli bir biçimde hareket etmesini dileyen bir grup tam yığın geliştiricidir. Bu sebeple $WEBFOUR birimi adına ilk likiditeyi kendisi sağlamıştır. Webfour için jeton tutmadılar, fon toplamadılar, ayrıca bu konuda herhangi bir destek de almadılar.

Şu anda WEBFOUR $ alıp/sattıktan/aktardıktan sonra 24 saatte bir talep edebileceğiniz yerel jetonlardan (BNB) oluşan bir havuz biriktiriyoruz. Bu adil bir lansman olduğu için. Webfour coin nedir? Bu, yeni teknoloji web 4.0’ın pazarlanması ve sergilenmesi için finanse edilecek en hayati gelir kaynaklarından biridir. Bir topluluk ve ekosistem olarak ulaşmak istediğimiz yerlere büyümemize ve web 4.0’ı oluşturmamıza yardımcı olacaktır. Her alım/satım emri, sadık $WEBFOUR sahiplerini, $WEBFOUR’da cüzdanınıza otomatik olarak bırakılan pasif ve bileşik ödüllerle ödüllendirir.

Webfour coin yorum

Webfour coin yorum

#WebFour sizinle ilgili, halkların ağı. Burada bir şeyler inşa ediyoruz, burada kalmak, sizinle kalmak için buradayız. Birlikte insanları güçlendireceğiz ve güç göstereceğiz. Bu sadece bir memeden daha fazlası. Merkezi olmayan web için ayakta durmanın bir temsilidir. Geleceğimiz için. $WEBFOUR

@webfourio metamaks cüzdanınızdan bnb alırlar. Riskli olduğu için yeni bir cüzdan oluşturdum. @webfourio Dün bağlandım. bugün cüzdanımdaki bnb kayboldu. Dolandırıcılığa karşı dikkatli olun.

Webfour coin nedir? Küresel olarak genişliyor ve buna yardımcı olmak için küresel pazarlara girmeye karar verdik, bu nedenle BTOK Pazarlama yarın başlayacak. Ayrıca #WEB4 için kısa bir süre sonra bir teaser sunacağımız yeni bir yardımcı program geliştiriyoruz. $WEBFOUR yaklaşık 24 saattir yayında ve insanların hayatlarını değiştiriyoruz. Önümüzdeki haftalarda birkaç heyecan verici şey planlıyoruz. 2022, Web4.0’ın yılı olacak.

GOG coin nedir 2022 – Guild of Guardians nedir?

Webfour coin dolandırıcı mı?

Son günlerde çıkış yapan ve birçok Türk yatırımcısının da dahil olduğu Webfour coin için dolandırıcılık (SCAM) ifadeleri de Twitter’da konuşulmaya başlandı. Genellikle şikayetler BNB jetonlarının cüzdanda kaybolması ile ilgili olurken son günlerde artan scam coinlere karşı biz de buradan uyarı yapmış olalım. Bildiğiniz üzere HE coin ve HUH token hakkındaki söylentiler ekosisteme de yatırımcıya da zarar vermekte.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Webfour coin nedir [2022 SON] Webfour coin yorum! Dolandırıcı mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin