Switzerland Safe Token nedir? SST coin nedir? [2022]

Switzerland Safe Token nedir
Switzerland Safe Token nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Switzerland Safe Token nedir? Piyasalara yeni katılan Switzerland Safe Token (SST coin) düşük mcap ve belgelerinin eksiksiz olması, şimdiden pancakeswap üzerinde listelenmesiyle dikkatleri üzerine çekti. Biz de kucukcekmeceden.com olarak SST coin yorum ve geleceği hakkında bu detaylı makaleyi sizler için hazırladık.

ETH Fan Token nedir? EFT coin nedir (2021-2022)

Switzerland Safe Token nedir?

İsviçre güvenli jetonu, dünyanın her yerindeki hasta çocuklara yardım etmeyi amaçlayan binance akıllı zincirinde gizli olarak başlatılan bir jetondur. Swiss safe token, kazancının büyük bir kısmını canlı kurtarma ameliyatına ihtiyacı olan çocuklara bağışlamayı hedefliyor. Jeton İsviçre’de bulunuyor ve ihtiyacı olan çocukları kurtarmak için Kızıl Haç ile ortak olmayı hedefliyor!

Bu bir finans ekibi, özel bankalarda ve hedge fonlarda çalışan çok deneyimli bir ekibimiz var. İsviçre aynı zamanda Kızılhaç’ın bulunduğu yerdir, bu yüzden kesinlikle insanların aynı anda hem kar elde edebileceğine hem de hayır işleri için harcayabileceğine inanıyoruz, çünkü para yatırmanın iyi gelirler getirebileceğini ve kar ve hayır işleri için yer olduğunu biliyoruz. finans sisteminde devrim yapmak istiyoruz.

SST coin nedir?

Şimdi her gün fiyatların yükseldiğini görüyoruz çünkü itibari para her gün değer kaybediyor. Jeton sayısı 1.000.000 jeton ile sınırlıdır. Her ay, pazarlama cüzdanıyla satın alacağımız belirli bir miktarda jetonu yakacağız. Ayrıca likidite havuzuna her işlemin %3’ünü ekleyeceğiz, bu da madeni paramızı çok istikrarlı hale getirecek ve bir anti-dump mekanizması olarak hizmet edecek.

Switzerland Safe Token geleceği

Hedefimiz dünyanın her yerindeki çocuklara yardım etmek. Yani her hafta veya her ay, hayatta kalmak için ameliyat olması gereken çocuklara hastane ücreti ödeyeceğiz. Hala hastaneye ve kaliteli sağlık hizmetine erişemeyen birçok insan var. Hepsine yardım etme şansımız olmayacak ama her bir hayat bizim için önemli.

Switzerland Safe Token nedir? Maksimum cüzdan, toplam arzın %2’si olacaktır. Sözleşmemiz, BTC ödülleriyle akıllı bir sözleşme olacak. Bu, her işlemde alım satım vergilerinin olacağı anlamına gelir. Vergilerin %3’ü otomatik olarak BTC cinsinden sahiplerinin cüzdanına geri dönecektir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Switzerland Safe Token nedir? SST coin nedir? [2022]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin