Immutable X yorum 2022 [IMX] Immutable X geleceği 2022

Immutable X yorum 2022
Immutable X yorum 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Immutable X yorum 2022 ve geleceği…Ethereum’da takas edilemeyen jetonların (NFT’ler) basılmasının yüksek maliyeti, bu varlıkların genel kullanıma ulaşmasını engelleyen en büyük engellerden biri olmaya devam ediyor. Ne yazık ki, Ethereum 2.0 hala ana ağ ile birleşmeye birkaç çeyrek uzakta. Şu an itibariyle, acil çözüm katman-2 ve Immutable X’in inşa ettiği şey bu. Türkiye’de çok sayıda yatırımcısı olan Immutable X yorum ve geleceği ile ilgili merak ettiklerinizi bu makalemizde yayınladık.

MBOX coin yorum (Dolandırıcı mı) MOBOX coin yorum [2022 GÜNCEL]

Immutable X yorum 2022

Immutable X, NFT’lerin ETH üzerinde gelişmesini ve daha fazla içerik oluşturucu tarafından erişilebilir olmasını sağlayan bir platform oluşturdu. Immutable’ın kurucu ortağı Robbie Ferguson, NFT’lerin muazzam potansiyeline inanıyor, ancak onların gerçek gücü, yalnızca para basma sürecini her dijital varlık yaratıcısı için uygun fiyatlı değil, tamamen ücretsiz hale getirerek kullanılabilir.

Immutable X Exchange, bir “değişim” olarak adlandırılsa da, platformun kendi pazar yeridir. Sıfır gaz ücreti ve 9.000 TPS hızı sunan bir eşler arası platformdur; bu, oyuncular için oyunlarında kelimenin tam anlamıyla önemli olan her saniye önemlidir, çünkü küçük gecikmeler veya müdahaleler görevlerinde ve oyun sıralamalarında büyük olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Immutable X yorum 2022

Borsa, yalnızca oyuncular için değil, aynı zamanda sanatçılar ve tüccarlar için de değerlidir, çünkü onların gözetimsiz ticaret yapmalarına izin verir. Bu özelliklerin güzelliği, kullanıcıların NFT’lerinin özel anahtarlarının sahipliğini koruduğu için kullanıcılara daha fazla güç sağlamasıdır. Ayrıca pazar, ERC-721 ve ERC-1155’i destekleyerek kullanıcılara NFT varlıklarını yönetmede genişletilmiş bir seçenek ve esneklik sunar.

2 milyar kaynağı bulunan token, platform kullanıcılarına Immutable X’in gelecekteki yolunda oy kullanma gücü sağlıyor. Ancak burada vurgulanması gereken önemli bir nokta, platformun merkezi olmayan özerk bir organizasyon veya DAO olmadığıdır. Sonunda, Immutable X’in yönü ile ilgili nihai karar hala takıma bağlı olacak. Ayrıca, jetonu Immutable X’in kendisi tarafından değil, bağımsız bir Token Vakfı tarafından verilir; bu, ekibin jeton dağıtımının bir kısmını edinme ayrıcalığına sahip olmayacağı anlamına gelir. Platform yakında, kullanıcıların IMX jetonlarını stake ederek ek bir gelir akışına sahip olmalarını sağlayacak bir stake ödül havuzu yayınlayacak.

Immutable X geleceği 2022

Immutable X, kullanıcıları NFT’lerin oluşturulması ve büyük ölçekli dağıtımı için yetenekle donatıyor ve kullanıcılar ister tek ister toplu bir ürün basıyor olsun, platform tüm para basma işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilir. Ayrıca, Immutable X üzerinde basılan NFT’ler, Ethereum tarafından sağlanan güvenliği korurken, açık piyasada işlem yapmak için hemen kullanılabilir.

Immutable X geleceği 2022

Immutable X yorum 2022… Ölçeklenebilirlik blok zincirlerle teknolojik olarak her zaman mümkün olsa da, yarattığı büyük sorunlardan biri ademi merkeziyetçiliği azaltmak ve dolayısıyla güvenlikten ödün vermektir. Bu sorunla başa çıkmak için, kriptografik kanıtlarla sıfır bilgi kullanan bir yazılım olan Immutable X ve Starkware, blok zincirinin gizliliğini ve ölçeklenebilirliğini artırmak için işbirliği yaptı.

Immutable X platformu, hızlı işlem için imza atan kullanıcılarla zincir dışı yüksek miktarda alım satım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir ve tüm bu işlemler daha sonra bu alım satımları sabit bir işlemde “sıkıştıran” tek bir kanıtta zincire konur. Gaz ücretleri var, ancak Immutable X bu ücretleri ödeyerek süreci kullanıcılar için neredeyse ücretsiz hale getiriyor.

Immutable X nedir?

Immutable X, Ethereum’da NFT’lere odaklanan ve sıfır ücret, anında ticaret ve güvenli bir platform içeren ilk katman 2 protokolüdür. Ayrıca, kullanıcılara pazar yerleri ve oyunlar da dahil olmak üzere merkezi olmayan uygulamalarını oluşturma ve geliştirme fırsatı sağlayan açık kaynaklı bir protokoldür. Buna ek olarak, Immutable X yorum 2022. Diğer Ethereum tabanlı NFT pazarlarından saniyede 600 kat daha fazla TPS veya işlem sunar; bu, hem kullanıcıların hem de oyuncuların platform içinde herhangi bir müdahale yaşamadığı anlamına gelir.

imx coin nedir

IMX, Immutable X’in yerel hizmet belirtecidir, ticaret işlemleri ve protokol benimseme gibi ödüller sağlayarak platformun büyümesini artırmaya yardımcı olmak için özel olarak oluşturulmuş bir ERC-20 belirtecidir. Bu teşvikler, Immutable X’in Ethereum için ölçeklenebilir bir NFT ekosistemi haline gelmesine yardımcı olan topluluk üyeleri için ayrılmıştır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Immutable X yorum 2022 [IMX] Immutable X geleceği 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin