NEXO coin geleceği 2022 – NEXO coin yorum 2022

NEXO coin geleceği 2022
NEXO coin geleceği 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NEXO coin geleceği 2022 2025 seneleri arasında proje odaklı bir kripto para varlığı olması nedeniyle yatırımcıların radarına girmektedir. 2018 yılından beri piyasalarda bulunan NEXO coin, CMC üzerinde de 90 bini aşkın kullanıcının izleme listesinde yer almaktadır. Huobi ve Bitrue gibi borsalarda yer alan NEXO coin Binance borsası ile de yol haritasını taçlandırmak istiyor.

BTC’nin düşüşüne rağmen NEXO coin fiyatı %1 artarak 1.80 dolar seviyelerinden seyretmektedir. Biz de NEXO coin geleceği 2022 ve fiyat tahminini sizler için derledik. Ayrıca NEXO coin yorum ve grafiklerine de yer verdik. Keyifli okumalar.

NEXO coin geleceği 2022

Nexo kullanıcıları, kripto sektöründe oldukça nadir görülen yüksek düzeyde varlık likiditesinden yararlanır. Daha büyük miktarlarda fiziki sermaye çekmek hala zor olsa da şirket, perakende müşterilerine günlük işlemlerde kullanılabilecek ücretsiz bir kredi kartı sunuyor.

Ayrıca, müşterilerin Nexo’nun anında kripto kredi hizmetini kullanarak sermaye kazançlarından en iyi şekilde yararlanma ve diğer avantajlardan tam olarak yararlanma seçeneğine sahip oldukları gerçeği de dikkate değerdir.

Sahiplerin, çoğu sağlayıcının hizmetleri için genellikle ücret aldığı herhangi bir işlem, platform veya para çekme ücreti ödemesi gerekmez. Ayrıca, bir satış olayı olmadığı için, bir kullanıcının kazancının %39’una kadar oluşacak ek vergiler düşürülebilir.

Son olarak, Nexo, bir kullanıcının kredi notunu muhtemelen düşürebilecek herhangi bir kredi kontrolü gerçekleştirmez. Bu, Nexo Cüzdanına yatırılan kripto varlıklarının değerinin kripto kredilerini tamamen güvence altına alması nedeniyle mümkün olmaktadır.

NEXO coin yorum 2022

NEXO jetonu, Nexo’nun kredi portföyündeki varlıklar tarafından desteklenen, ABD-SEC uyumlu, temettü ödeyen, menkul kıymet para birimidir. Nexo’nun müşterileri dünyanın her yerinden anında nakit paraya erişebilir.

Bu ayın başında kripto piyasasına sunulan tek bir Nexo tokeninin fiyatı oldukça istikrarlı olmaya devam etti. Nexo temettüleri hakkında daha fazla bilgi için bu blog gönderisini kontrol etmek isteyebilirsiniz.

NEXO coin geleceği 2022… Kredileri teminat altına almak için kripto para varlıklarını kullanan kısa vadeli bir borç verme platformudur. 40’tan fazla kripto para birimi desteklenir ve krediler anında USD veya EUR cinsinden yapılır. Nexo kredi kontrolü gerektirmez ve kripto varlıklara karşı verilen krediler için sermaye kazancı vergisi ödemezsiniz. Nexo’nun başarısı bu temel faktörlere bağlıdır.

NEXO coin yorum 2022

Nexo, anında kredileri blok zinciri teknolojisiyle bir araya getirerek dünyanın ilk anında kripto kredi sistemini ortaya çıkardı. Nexo’nun yenilikçi iş modeli, “müşterinin dijital varlıklarının değeriyle güvence altına alınan likidite elde etmenin otomatik, esnek ve uygun maliyetli bir yolu” olarak müşterilere anında kripto kredileri sağlamak için oluşturuldu.

Kredi alma sürecinin tamamı basittir ve sadece birkaç dakika içinde yapılabilir. Nexo kullanmanın başlıca faydaları şunlardır: gizli ücret yok, sermaye kazancı vergisi yok ve kredi kontrolü yok.

İlk olarak, müşterinin kripto varlıklarını Nexo cüzdanına aktarması gerekir. Daha sonra, aktardıkları kriptolar blok zinciri tarafından onaylanacak ve ardından Nexo Oracle, bireysel kredi limitleriyle ilgili ayrıntıları otomatik olarak hesaplayacak ve ardından kullanıcı için krediyi oluşturacaktır.

NEXO, Nexo tarafından sunulan SEC kayıt muafiyeti uyarınca “kısıtlı güvenlik” olarak işlem gören bir ERC-20 jetonudur.

Coin Nexo geri ödemeleri fiat veya kripto para birimlerinde yapılabilir. Krediyi geri ödemek için NEXO kullanılırsa, yüzde 50 faiz oranı indirimi elde edilir.

NEXO’ya sahip olmak size daha yüksek kredi limitleri ve yüzde 30 Nexo kar payı ödemesi hakkı verir.

Bu parçalar yerine yerleştirildiğinde, Nexo karlı bir iş modeli oluşturdu. Bu kredilerin tüketicilere aşırı mali yük getirip getirmeyeceği henüz belli değil. Kısa vadeli borç verme, kısa vadeli para kazanmanın harika bir yoludur, ancak ilgili herkes için yüksek riskli bir sektördür.

NEXO coin nedir?

NEXO coin geleceği 2022… Kullanıcıların anında kripto kredisi vermelerini sağlayan blok zinciri tabanlı bir kredili mevduat sistemidir. Şu anda kripto sahiplerinin varlıklarını alıp satmaktan başka kullanmaları mümkün değil.

Nexo, kripto sahiplerinin varlıklarını teminat olarak kullanmalarına ve ardından nakit çekmelerine izin veren çok kazançlı bir iş modeli ile öne çıkıyor. Kullanıcılar, nakit paraya anında erişime sahipken kripto para birimine %100 erişim sağlar. Aynı zamanda kripto varlıklarının değerine de erişebilirler.

Nexo, uzun bir zamandır Avrupa’nın tüm bölgelerinden milyonlarca kullanıcıya hizmet sunan önder bir FinTech grubu olan Credissimo tarafından yaratılmıştır. Bu şirket, doğduğu günden bu yana 120 milyon dolar değerinde kredi verirken, 155 milyon dolar nakit biriktirdi.

Şirket, birçok Avrupa ülkesinde çevrimiçi tüketici kredisi endüstrisinde bir pazar lideri olarak kabul edilmektedir. Şimdiye kadar 1 milyondan fazla kredi başvurusunu işleme koydular ve 2017’de 79.000 kredi verdiler. Trafiğinin %78’i tekrar eden müşterilerinden geliyor.

NEXO coin nedir

NEXO fiyat analizi

NEXO jetonu, ERC20 tabanlı bir jetondur, bu nedenle herhangi bir Ethereum uyumlu cüzdanda saklanabilir. Ancak Nexo platformunu ve kredi sistemini kullanmak için Nexo Cüzdanını indirmeniz ve diğer kriptolarınızı içinde saklamanız gerekir.

Yazım sırasında, döviz 0.189254 USD’den işlem görüyor ve piyasa değeri 105.982.242 USD’dir. NEXO jetonlarının dolaşımdaki arzı, toplam 1.000.000.000 NEXO arzının 560.000.010’udur.

Nexo’nun kripto dünyasındaki uyumluluk standartlarını takip eden bir anında borç verme platformu sunduğu düşünüldüğünde, bu hizmetin çok sayıda kullanıcı ve yatırımcıyı cezbetmesi şaşırtıcı olmayacaktır.

NEXO coin geleceği 2022… Başlangıçta Şubat 2018 airdrop, Mart 2018 ICO ön satışı ve Nisan 2018 ICO token satışı yoluyla dağıtıldı. Bu süre zarfında 525.000.000 NEXO’luk bir sabit kapak dağıtıldı ve yaklaşık 52.500.000 dolar değerinde BTC ve ETH yükseltildi.

NEXO token sahipleri, token bakiyesine göre orantılı olarak bölünen şirket kârının yüzde 30’u oranında bir temettü alırlar. Temettüler, seçtikleri bir para biriminde ödenir. Bugüne kadar, 15 Aralık 2018’de bir dağıtım yapıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
NEXO coin geleceği 2022 – NEXO coin yorum 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin