Theta coin yorum 2022 – Theta coin geleceği 2022, nedir?

Theta coin yorum 2022
Theta coin yorum 2022
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Theta coin yorum 2022 ve geleceği, BTC’nin büyük düşüşüne rağmen direncini koruyarak değerini artırmasıyla yatırımcılar tarafından sorgulanmaktadır. Bitcoin’in %50’den fazla düşmesiyle birlikte birçok coin de çöküş yaşadı. Ancak THETA coin fiyatı %9 oranında artarak 27.01.2022 tarihi itibari ile $2.98 dolar seviyesine yükseldi.

Özellikle geçtiğimiz yıldan itibaren kademeli olarak projesini ilerletmeye ve değerini artırmaya devam eden Theta coin yorum 2022 ve grafik analizlerini de kucukcekmeceden.com olarak sizler için düzenledik. Ayrıca kripto analistlerinin theta coin geleceği ve fiyat analizlerini de derledik. Keyifli okumalar.

Theta coin yorum 2022

Theta blok zinciri, ağ üzerinde içerik dağıtımı ve işlem işleme için bir P2P protokolüdür. Tendermint’in özündeki sistemi gibi, Proof-of-Stake konsensüsünü kullanır; bu, kullanıcıların token varlıklarının değeri zamanla artarsa ​​blokları işleme fırsatına sahip oldukları anlamına gelir.

THETA ve TFUEL’i iki yerel belirteç olarak kullanan ağ, katılımcıların Video Paylaşımı gibi herhangi bir içerik dağıttıklarında TFUEL’de ödüllendirilmelerine olanak tanır. Öte yandan THETA, ağın yönetimini yönetmek için tasarlanmıştır.

Theta coin yorum 2022

Theta’nın temel bileşenleri, düşük kaliteli video ve aksi takdirde son kullanıcılara sorunsuz Akış hizmeti sağlanmasını sağlayacak platform altyapısı için yüksek maliyetleri içerir.

THETA ile TFUEL kazanmak için doğrulayıcı veya koruyucu düğüm olabilirsiniz. Ayrıca, ağ bütünlüğünü korumak için gerekli olan işlemlerin doğrulanmasına ve blokların üretilmesine izin verir.

TFUEL, videoların mikro ödeme para birimidir. Akışlarını başkalarıyla paylaşmak isteyen kullanıcılar, daha sonra Theta’da akış amacıyla kullanılabilecek TFUELS’de bir Uç Düğüm ödeyeceklerdir.

Theta coin geleceği 2022

Theta Labs, 5 turda toplam 113 milyon $ fon topladı. En son fonları 23 Mart 2021’de bir Girişim Serisi Bilinmeyen turdan toplandı. Proje ayrıca, Sierra Ventures, IOSG Ventures, IBC Blockchain Capital ve daha pek çok popüler yatırımcı tarafından finanse edilmektedir. Theta ağı, en popüler video akış platformları ve Chainlink gibi diğer önemli altyapı projeleriyle ortaklık kurdu.

Bu makale, THETA belirteci ve etkileriyle ilgili bazı ana fikirleri sağlamıştır. Bir yatırım kararı vermeden önce daima Kendi Araştırmanızı Yapmalısınız.

Bununla birlikte, yatırımcıların yatırım kararları vermeden önce dikkate almaları gereken birkaç önemli nokta olduğunu belirtmek önemlidir:

Video akışı, blockchain dünyasında oldukça yeni bir kavramdır. Theta, bugüne kadarki önde gelen ve en başarılı projelerden biridir. Proje aynı zamanda youtube’un Kurucu Ortağı Steve Chen de dahil olmak üzere birçok ünlü şahsiyet tarafından destekleniyor. Bu, yakın gelecekte çok fazla potansiyele sahip bir projedir.

Theta, son Mainnet 2.0 lansmanı ve endüstri liderleriyle yaptığı çeşitli ortaklıklar sayesinde şu anda bir hız treni koşusunda.

Her şeyden önce, küçük bir matbaa işletmek dışında bir finansal danışman veya profesyonel tüccar olarak herhangi bir nitelik talep etmiyorum. Bir teknoloji ve muazzam bir değer önerisi olarak kriptoyu seviyorum. Paylaşılan herhangi bir bilginin gerekli araştırmalar tarafından takip edilmesini rica ediyorum. Sorunuza gelince, ne yazık ki ikisi de diğeri kadar güvenli, yoksa ikisinin de diğerinden daha güvenli olmadığını mı söylemeliyim?

What is Theta coin

Theta coin yorum 2022… Buradaki paket servis, her iki cüzdanın da çevrimiçi olmasıdır. Bu senaryoda, jetonlarınızın gözetimi ilgili platformların etki alanındadır – özel anahtarlarınızı siz tutmazsınız, onlar tutar! – ancak size daha fazla jeton yatırmak veya almak için cüzdanınızın adresi olan bir genel anahtar verilir.

Cüzdanınızın özel anahtarının gözetimi olmadan, paranız ilgili platformların kontrolündedir. En kötü senaryoda, herhangi bir platform (veya bu konuda herhangi biri) saldırıya uğrarsa, jetonlarınızın çalınmasını durdurmakta güçsüzsünüz.

Özel anahtarları kontrol ettikleri için jetonlarınıza da hemen hemen her şeyi yapabilirler, ancak bu neredeyse hiç olmaz. Hemen hemen.. Crypto dünyasında, kriptonuzu tutmanın en güvenli yöntemi, Ledger donanım cüzdanı (USB cihazı) gibi çevrimdışı bir cüzdan kullanmaktır, böylece token’larınızın gözetimi donanım cüzdanınıza taşınır.

Bu şekilde hem genel anahtarınızı hem de kritik bir şekilde çevrimdışı olan ve meraklı bilgisayar korsanlarından uzakta olan özel anahtarınızı kontrol edersiniz. Bu nedenle, jetonlarınızı olabildiğince güvenli hale getirmek için, onları bu çevrimiçi cüzdanlardan ve çevrimdışı donanım cüzdanlarınıza taşıyın.

Theta coin nedir?

Theta, kripto dünyasındaki ilk video akış platformlarından biridir. Video akışı bir süredir var ve son yıllarda birçok kullanıcıyı kendine çekti.

Theta Network, rakip merkezileştirilmiş eğlencelerden daha ucuz, daha merkezi olmayan eğlence sağlamayı amaçlayan eşler arası bir video akış platformudur.

Mevcut içerik dağıtım ağlarının kaliteye ayak uyduramaması, yüksek kaliteli akışların hızla değişen endüstri talepleri nedeniyle güncelliğini yitirmesine ve aynı zamanda coğrafi olarak kısıtlanmasına neden oldu. Teta, bu temel sorunları çözmek için geliştirildi.

Ayrıca, dünya çapındaki hayranlar arasında güvenilir işlemler için blok zincir teknolojisiyle desteklenen kullanıcı odaklı altyapısı ile e-spor ve filmlerin yanı sıra TV dizileri veya müzik dahil olmak üzere birden fazla içerik türü sunar. Theta blok zinciri tabanlı ödül sistemini kullanmak, bu gezegenin her yerindeki kullanıcıların, nerede olurlarsa olsunlar premium içeriğe erişmelerini sağlar.

Theta coin fiyat analizi

Twitter kullanıcılarının yorumlarından derlenmiştir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Theta coin yorum 2022… Kesinlikle TFUEL’den daha iyi bir yatırımdır. Video platformu şirketleri en büyük TFUEL alıcıları olacak. CDN faturalarını Theta ağına yüklemek için TFUEL satın alırlar ve TFUEL kullanıcılara dağıtılır. TFUEL kullanıcıların eline geçtiğinde, içerik, dijital öğeler, abonelikler, ipuçları vb. satın almak için ağ içinde el değiştirecek. Bazıları da geri dönecek, ancak önemli bir miktar dolaşımda kalacak.

İşte burada THETA devreye giriyor. Doğrulayıcılar, ağı güvence altına almak için THETA’yı paylaştırır ve TFUEL ile ödüllendirilir. TFUEL arzı, THETA’yı belirleyen doğrulayıcılara ödeme yapmak için her yıl %5 oranında şişirilir. Bu, düzenli satın alma için video platformlarında kullanılabilen tek tekrarlanan TFUEL kaynağıdır.

Theta coin geleceği 2022

Bu nedenle doğrulayıcılar, Theta ağında gerçekleşen herhangi bir CDN harcaması için esasen yeni yayınlanan TFUEL’in ticaretini yapacaklar. Bu nedenle Theta, getirisi platformda gerçekleşen aktivite miktarıyla orantılı olan, gelir getirici bir varlıktır. Bu, yatırım açısından TFUEL gibi bir değişim aracı gaz tokeninden çok daha iyidir.

Youtube, son 2 yılda birkaç skandal ve çok sayıda kötü PR yaşadı. Yetkili bir ekip tarafından yönetilmezler. Blok zincirinin önemli bir pazar payını çalması için çok iyi bir fırsat.

Herhangi bir sansürsüz, merkezi bir otoriteye sahip olmayan ve ortalığı karıştıran merkezi olmayan bir youtube, blok zincirinin en çok adlandırılan uygulamalarından biridir.

Theta şu anda 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğundan ve diğer metrikler de gerçekten iyi göründüğünden, S-Tier madeni para olarak nitelendiriliyor ve onu S-Tier madeni para fonuma alabilirim.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Theta coin yorum 2022 – Theta coin geleceği 2022, nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin