OVR token yorum [SON GÜNCEL HALİ] OVR coin nedir?

OVR token yorum
OVR token yorum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OVR token yorum… Metaverse felsefesinin giderek yaygınlaşmasıyla birlikte bu felsefe için önemli projeler de ön plana çıkmaya başladı. Bu projelerin ileri safında ise şüphesiz ki OVR coin geliyor. Sık sık Metaverse ile arsa alımından bahsedenleri görüyorsanız veya duyuyorsanız işte OVR token ile de bunu yapmak mümkün. Ayrıca birçok özellik de OVR token ile Metaverse evreninde mümkün.

Webfour coin nedir [2022 SON] Webfour coin yorum! Dolandırıcı mı?

Hali hazırda Gate, ZT, Pancakeswap gibi borsalarda listelenen OVR token 2022 yılı içerisinde Binance üzerinde de listelenebilir. Şu an için OVR token fiyatı $2.38 dolar seviyelerinden işlem görmekte. Ancak hem dediğimiz gibi Binance listelemesi hem de Metaverse yaklaşımının giderek ilerlemesiyle OVR Token fiyatı ve grafiklerinde de büyük artışlar görebiliriz. Bu sebeple başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanından holdersları mevcut. Bakalım, kripto para uzmanları ve Twitter kullanıcıları OVR token yorum ve geleceği hakkında neler söylemiş, ne öngörülerde bulunmuş.

OVR coin yorum

OVR token yorum

ORVLand coin ile ilgili düzenlenen bu bölümün birinci kısmı tamamen OVR token beyaz kağıdı okunarak elde edilmiştir. İkinci kısım ise Twitter kullanıcılarının OVR token yorum ve görüşlerinden derlenmiştir.

OVRLand token yorum (Birinci kısım)

OVR ekosistemi, tüm alanı kapsayan bir altıgen ızgara ile desteklenmektedir. Altıgenler OVRLands olarak adlandırılır, belirli coğrafi özelliklere sahiptir ve konumları ve standart 300 Metrekare boyutu. Toplam rakam OVRLands 1.660.954.464.112’dir. OVRLand’ler 7 altıgene bölünebilir ve daha da hassas lokalizasyonlara izin verir.

OVRlands, yalnızca AR ve VR içeriğini konumlandırmak için kullanılan bir referans sistemi değil, aynı zamanda topluluğun üretmesini sağlayacak temel dijital varlıktır. Kalkınma ve büyüme için ekonomik teşvikler. OVRLands satın alınacaktır. OVRO Sahipleri tarafından, mülkleri, karşılıksız bir belirteç tarafından verilecektir – ERC-721 standart – merkezi olmayan ve sansüre dayanıklı mülkiyet hakları.

OVRLands’ın mülkiyeti, üretim, dağıtım için ekonomik teşvikleri temel alacaktır, yüksek kaliteli AR ve VR içeriğinin küratörlüğünü yapacaktır. OVRLand kıt ve benzersiz bir kaynak, yalnızca OVRLand NFT’ye sahip olan Ethereum adresinin özel anahtarları kontrol edebilir. Özel anahtarların kaybolması durumunda, OVRLand üzerindeki kontrol şu şekilde olacaktır:

Bu, kimsenin kullanamayacağı “zombi arazisi” yaratacaktır. Söz konusu sorunu aşmak ve OVRLand’in kullanımını kolaylaştırmak için tüm OVRLand’ın yüzdesi varsayılan olarak standart bir oranda kiralanabilir, ancak OVRLand hala özel anahtarların kontrolüne sahip olan sahip, her zaman aktif olarak OVRLand’ına aktarılan veya daha yüksek bir kira ücreti talep eden içerik. Böylece “zombi toprakları” artık sorun olmayacak, çünkü bunlar kullanılabilir kalacak ve gezegendeki herhangi bir yerde bir AR/VR deneyimi yaratmak, OVRLand sahibinin aktif katılımını sağlayacak.

OVRLand yorum

OVR coin yorum (İkinci kısım)

Teknolojideki yakınsama, her gün kullandığımız araçlar söz konusu olduğunda faydalı oldu. Telefonlar video, kamera, tv, tarama ve müzik çalar özellikleriyle daha akıllı hale geldi. Mmetaverse #AI , #VR , #AR , #5G yakınsaması için mükemmel bir platformdur. Tamamen katılıyorum: meta veri tabanı, en azından toplu kabul için hem Web2 hem de Web3 teknolojisi arasında çok fazla işbirliği ve entegrasyon gerektirecektir.

Metro’nun geleceği geçiyor! Umarım, metroyla yer altına inerken hücresel veya kablosuz kapsama alanı elde edebilirsiniz. Veya tünellerden çıktığınızda bu #AR özellikli kartı kullanmak için beklemeniz gerekebilir. #OVRLand NFT’yi duydunuz mu? Sıcak düşüyor. Açık kaynaklı NFT araçlarıyla sanat yaratmak ve tanıtmak için #OVRLand by @OVRtheReality ‘den daha iyi bir yer olmadığını düşünüyorum. Parça başına sadece 10$ karşılığında satın alarak sonsuz 3D deneyimi yaratabilirsiniz.

OVR’nin yanıt vermesi/nasıl yanıt vereceği ilginç olacaktır. İş çekmek için yakın gelecekte akıllı sözleşmelerle sıralanmalıdır. Topluluğun sorunun farkında olmasının kendi içinde yararlı olacağını düşünüyorum: @dreamkollab gibi ekip ve platformların teşvik oluşturmak için akıllı yollar bulabileceklerinden eminim. Ayrıca – bir nokta daha. Perakende tüketiciler, pazarlamayı görmek için OVR platformunu kurmak zorunda kalmamalıdır. OVR, Perakende iş uygulaması/sitesi üzerinde yerleşik bir portala ve üzerinde anlaşmaya varılan paylaşılan kimlik bilgilerine veya Google oturum açmaya veya benzer bir şeye sahip olmalıdır.

Bazı şeylere katılmıyorum, bazılarına katılmıyorum. Evet, belirli bir araziyi kiralamak için toplu bir kullanım varsa ve üzerinde altıgen varsa, kiranın yüzdesini almayı umursamıyorum, ancak yeniden düzenleme hayır, sahip olduğum şeye sahibim ve mutlu olacağım haftada 1 ovr için bile kiralayın. Sadece reklamverenin gemide olması gerekiyor. Arazimi mümkün olan en ucuz fiyata seve seve kiralayacağım. Güney Afrika gökyüzündeki en yüksek kuleye sahibim, Fuji Dağı, Çin Seddi vs. bana ulaşın, ihtiyacınız olan her şeyi kiralayabilirsiniz.

OVR coin nedir?

OVR pazarı merkezi değildir ve akıllı sözleşmelerle yönetilir. Ana işlevi, her biri için arz ve talep arasındaki kesişimi kolaylaştırmaktır. OVR platformunda alınıp satılabilen dijital varlık. Tüm işlemler OVR belirteçlerinde gerçekleştirilir ve akıllı sözleşme şunları sağlar: merkezi olmayan varlık değişimi.

OVR’leri (“belirteç”) kullanan ICO’nun kapanış aşamasından sonra, OVRLand GEN Pazar Yeri’nde artan fiyat açık artırmasıyla satın alınan 10 USD’den başlayan fiyatlarla*. Bir OVRLand zaten satın alınmışsa ve piyasada satışa çıkarsa, önerilen değerden satın almak mümkün olacaktır. OVR token yorum. ERC-721 standardı ile uyumludur, bu nedenle belirteç ayrıca OVR Platformu dışındaki platformlarda eşler arası depolanır ve satılır.

OVR uygulaması, kullanıcıya bağlı olarak nerede oldukları hakkında çeşitli canlı AR deneyimleri oluşturmayı amaçlar. Bu nedenle uygulama, kullanıcının coğrafi konumunu takip etmek için GPS cihazı verilerini kullanır. OVR SDK, içerik oluşturucunun AR’nin izleme yöntemlerini tanımlamasına olanak tanır. En hassas mod, OVRLand’in önceden taranmasını sağlar. Mobil OVR uygulamasının yardımı. OVRLand tarayıcısı, ödeme yaptığı topluluk kullanıcısıdır. OVRLandOwner, atanan OVRLand ile taramak için.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
OVR token yorum [SON GÜNCEL HALİ] OVR coin nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin