IDEX coin nedir? IDEX coin geleceği 2022, yorumları!

IDEX coin nedir?
IDEX coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IDEX coin nedir? IDEX, merkezi olmayan bir ortam olarak bütünlüğünü korurken ağı daha hızlı hale getiren merkezi değiş tokuş unsurlarına sahip merkezi olmayan bir değiş tokuştur. Platform hem Ethereum hem de Binance Smart Chain üzerinde barındırılıyor.

Çoğu benzer proje, bir DEX üzerinde alım satım yapmak için otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı modelini kullanır, ancak IDEX’in farklı bir yaklaşımı vardır. IDEX coin fiyatı ise son günlerde çıkışa geçerek tam tamına %125 oranında arttı ve $0.2702 doları gördü. Biz de kucukcekmeceden.com olarak IDEX coin geleceği 2022 ve grafik analizlerini sizler için derledik.

IDEX coin nedir?

Kripto para piyasası, çeşitli kullanım durumlarına sahip binlerce farklı kripto para birimi ile büyük çeşitlilik noktasına geldi. Son yıllarda en popüler kripto ve blok zinciri projelerinden bazıları, merkezi olmayan finans etrafında dönen projelerdir.

DeFi hızla gelişirken, daha fazla kripto kullanıcısı kripto varlıklarını takas etmek, takas etmek ve yönetmek için DeFi protokollerine yöneldikçe, IDEX gibi projeler çekiş kazanmaya hazırlanıyor.

IDEX, kullanıcıların kripto para ticareti yapabileceği kullanıcı dostu bir ekosistem oluşturmak için merkezi ve merkezi olmayan borsaların en iyi özelliklerini birleştirir. Değişimi daha hızlı ve daha optimize hale getirmek için merkezileştirilmiş değişim unsurlarıyla kendi kendine emanet alışverişini kolaylaştırdığı için kullanıcılara fonları üzerinde tam kontrol sunar.

IDEX coin geleceği 2022

IDEX (IDEX) ile ilgileniyor, ancak bunun neyle ilgili olduğundan veya nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Endişelenme. Bu kılavuz, proje hakkında bilmeniz gereken her şeyi size öğretmek ve sizi piyasadaki en kullanıcı dostu ticaret deneyimine atlamaya hazır hale getirmek için tasarlanmıştır.

IDEX, desteklenen kripto para birimlerinin değişimini başlatmak ve yürütmek için sipariş defterlerini kullanır. Kullanıcıların müşteri doğrulamanızı tamamlaması ve e-posta adreslerini sağlaması gerektiğinden, IDEX’in merkezi olmayan bir borsa mı yoksa gözetimsiz bir borsa olarak mı sınıflandırılabileceği tartışmalıdır.

BSC üzerindeki IDEX, stop-loss işlevi gibi merkezi borsalarda yaygın olarak bulunan özellikler sunar. Yakın zamanda, IDEX, IDEX Multichain projesinin bir parçası olarak Polkadot’ta da mevcuttur.

Kullanıcılar, Ethereum, Polkadot ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen kripto para birimlerini takas edebilir. Projenin temel amacı, binlerce işlemin saniyeler içinde gerçekleştirilmesini ve işlenmesini sağlamaktır.

IDEX, borsanın yardımcı programı simgesidir ve zincir dışı defterdeki işlemleri doğrulamak için Node’lar tarafından stake edilebilir.

IDEX coin geleceği 2022

IDEX, bir emir defteri değişimi olarak işlev görürken, proje, defter üzerinde işlemlerin yürütülmesi için daha yüksek hızları kolaylaştırmak için merkezi ve merkezi olmayan alışverişlerin unsurlarını birleştiriyor.

IDEX coin nedir? Piyasadaki DEX platformlarının çoğu AMM’lerdir, IDEX ise sipariş defterlerini kullanır ve ağdaki siparişleri eşleştirmek için kullanılan sistemi merkezileştirir.

Ethereum’da maksimum işlevsellik ve hız için IDEX, Katman-2 İyimser Toplamaları kullanır. İyimser Toplama, ana ağın merkezi olmayan modelini, bu durumda IDEX’i korurken, zincir dışı işlemlerin işlenmesinde daha yüksek hızlar kullanan bir ölçeklendirme çözümüdür.

Ethereum kullanıcıları, gaz fiyatlarının arttığı ve Ethereum kullanımının pahalı hale geldiği ağ meşgul olduğunda tıkanıklık sorunları yaşayabilir. Bu nedenle Ethereum, yaklaşmakta olan Ethereum 2.0 yükseltmesi ile yavaş yavaş Hisse Kanıtı konsensüs mekanizmasına geçiyor.

IDEX coin nedir? Tıkanıklığı azaltmak ve gaz fiyatlarını düşük maliyetli seviyelerde tutmak için IDEX, Katman 2 ölçekleme çözümlerini ve Merkle ağaçlarını kullanır. Bu kombinasyon ayrıca ağın toplu işlemleri gerçekleştirmesine de olanak tanır.

IDEX’in BSC üzerinde ölçeklendirilmesi, hızlı yürütme ve anında ticaret sağlamak için zincir dışı altyapılar ve eşleştirme motorları (Ethereum Sanal Makinesi) kullanılarak gerçekleştirilir.

IDEX kullanıcıları ayrıca IDEX coinlerini stake edebilir ve alım satım ücretlerinin %50’si şeklinde ödüller alabilir. Ağ, IDEX’i kullanan ve Doğrulayıcı Düğümler olarak hareket eden katkıda bulunanları ödüllendirir. Daha fazla stake geliri daha fazla likidite sağlar ve ayrıca hacimleri artırır, bu nedenle kullanıcılar ağda stake yapmaya teşvik edilir.

IDEX coin yorum 2022

Daha fazla piyasa yapıcı, kullanıcı ve tüccar IDEX platformuna katılıp pay aldıkça, IDEX Katman 2 çözümleriyle ölçeklenebildiğinden ağın performansı artar. Ağ, IDEX ağı veya cüzdan yoluyla en az 10.000 IDEX stake etmesi gereken Çoğalıcı Düğümler tarafından çalıştırılır. Ağ ayrıca Doğrulayıcıların rolünü tanıtmayı planlıyor. Doğrulayıcılar işlemleri denetleyecek ve Katman 2 mevduatlarını güvence altına alacak

IDEX coin kimin?

IDEX ilk olarak 2017 yılında Aurora markası altında kurulmuş ve geliştirilmiştir. Proje, EtherEx’in kurucu ortağı olan Alex Wearn ve Philip Wearn tarafından ortaklaşa kuruldu. IDEX coin nedir? Aurora, siparişleri eşleştirmek ve ademi merkeziyetçilik için merkezi bir sistemi birleştiren ilk gerçek zamanlı vesayetsiz alışverişi oluşturma ve geliştirme fikriyle 2019’da IDEX olarak yeniden markalaştı.

Alex Wearn, IDEX’in CEO’sudur ve yazılım geliştirmede Amazon, IBM ve Adobe’de önceki yönetim rolleriyle renkli bir geçmişe sahiptir. Projenin arkasındaki fikir, kullanıcıların Ethereum, Binance Smart Chain, Polkadot ve daha fazla entegrasyon gibi birden fazla platformda anında kripto değişimi için bankacılık ve finansal araçlara ve özelliklere erişmelerini sağlamaktır.

IDEX coin yorum 2022

IDEX coin nedir? Platformlarının çoğu, alım ve satım emirlerini yürütmek için otomatik piyasa yapıcı modelleri kullanırken, IDEX, emirleri eşleştirmek için merkezi bir sisteme sahip emir defterlerini kullanır. Tüm zincir dışı işlemlerin anında yürütülmesini ve hızlı işlenmesini sağlamak için bu sistem içinde merkezileşme sağlanır.

IDEX, garantili işlem yürütme ve düşük gecikme süresi sunarken, yazılım, sistemde kullanılan merkezi ve merkezi olmayan öğelerin benzersiz bir kombinasyonunu temsil eder. Alım satım hizmetlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle, IDEX, kullanıcılara fonların tam velayetini sunarken, türünün ilk merkezi olmayan borsasıdır.

Gelişmiş sipariş türleri, otomatik bir ödül sistemi ile stake etme ve kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü, IDEX’i DeFi sektöründe ve daha geniş endüstride benzersiz ve değerli bir proje haline getiriyor.

IDEX coin fiyat analizi

IDEX değerini teknik kapasitesinden, teknolojisinden ve kullanışlılığından alır. Merkezi olmayan borsalar pazarına değerli bir katkı olarak IDEX, bir DEX olarak bütünlüğünü korurken merkezi ve merkezi olmayan değerleri birleştiren ilgili ve benzersiz bir proje sunar.

IDEX’in gerçek değeri, kullanım sıklığı ve aktif kullanıcı sayısı tarafından değil, aynı zamanda teknolojisi, özellikleri, araçları ve ölçekleme kapasitesi tarafından yönlendirilir. IDEX, diğer kripto para birimleri gibi sık sık değişikliklere duyarlı olduğundan, gerçek değer genellikle piyasa fiyatıyla eşleşmez. Kripto para birimi değişkendir ve piyasa spekülasyonlarına tabidir, bu nedenle IDEX sıklıkla aşırı veya düşük alınabilir.

IDEX coin price

IDEX coin nedir? Kullanım durumu ve sistemin, IDEX durumunda çeşitli kripto para birimleri alışverişi yapan kullanıcılarına beklenen hizmetleri sunma yeteneği kadar değerlidir. Protokol BSC ve Ethereum ile uyumluyken, bir Polkadot entegrasyonu da duyuruldu.

Toplam 1.000.000.000 IDEX IDEX’ten şu anda dolaşımda 635.454.977 IDEX var. Belirteç, Bitcoin ve diğer birçok kripto para birimi gibi sınırlı bir arza sahiptir. Sınırlı arz, IDEX madeni paralarının enflasyon yoluyla devalüasyonunu önler ve toplam arz tükendiğinde yeni IDEX madeni paralarının basılmaması gerektiği anlamına gelir.

Dolaşımdaki IDEX jet<onlarının sayısı ile mevcut IDEX fiyatının çarpımı piyasa değerine eşittir. Piyasa değeri, piyasadaki diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında IDEX’i sıralar ve ayrıca hakimiyetini ve pazar payını belirler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
IDEX coin nedir? IDEX coin geleceği 2022, yorumları!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin