Juno coin nedir? Juno coin yorum 2022, geleceği!

Juno coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Juno coin nedir? Juno’da birlikte çalışabilir uygulamaları kullanabilir ve oluşturabilirsiniz. Zincirler arası akıllı sözleşmeler için merkezi olmayan, halka açık, izinsiz bir ağ olarak tanımlanmaktadır. CMC üzerinde %18’lik artışla juno coin fiyatı da $19.08 dolar seviyelerinden işlem görmektedir.

Aynı platform üzerinde 6.500’ün üzerinde izleme listesi bulunmaktadır. Biz de kucukcekmeceden.com olarak juno coin geleceği ve fiyat tahmileri ile alakalı bu makaleyi hazırladık. İşte karşınızda juno coin yorum 2022 ve grafik çözümlemeleri.

Juno coin nedir?

Juno, CosmWasm birlikte çalışabilir akıllı sözleşmelerinin ve InterWasm DAO’nun izinsiz tarafsız evidir. Ekosistem, CosmWasm’ın geliştirilmesi ve benimsenmesine öncülük ediyor.

Katman 1 akıllı sözleşme ağı olarak Juno, sınırlı ölçeklenebilirlik, dağıtım ve yürütme için yüksek maliyet olan birinci nesil akıllı sözleşme darboğazlarını çözer ve dünya çapındaki geliştiricilere ölçeklenebilir, güvenli merkezi olmayan uygulamaları verimli bir şekilde dağıtmaları için kolay bir ortam sunar.

CosmWasm, WebAssembly (WASM) dijital aletleerini (VM’ler) faal hale getirir. WebAssembly, birçok lahçede oluşturulmuş programın bir blok zincirinde ehemmiyetli bir biçimde çalışmasına olanak tanır.

WASM, yaratıcının seçtiği dili taşınabilir bir dijital makinede derleyen bir ara dil görevi görür. Bu, daha iyi test, güvenlik, performans ve hız için uygulamanızın eylemlerini sandbox yapmak veya bölümlemek için basit, güvenli ve hızlı bir sanal makineye sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Juno coin geleceği

Juno coin yorum 2022

Cosmos SDK üzerine inşa edilmiş, yüksek verim ve hızlı sözleşme yürütme sağlar. 2. nesil blok zinciri ağlarından 35000 kata kadar daha ucuza düşük maliyetli dağıtım.

Juno’da dağıtım ve IBC aracılığıyla kozmos ekosistemindeki tüm ağlarla birlikte çalışabilir. Güçlü CosmWasm Sözleşme çerçevesi aracılığıyla sözleşmelerinizi birden çok dilde kodlayın ve dağıtın.

$ATOM sahipleri tarafından oluşturulmuş ve %100 hisseli atom sahiplerine dağıtılmıştır. Juno, Cosmos Hub’a kardeş bir merkez sağlamak için merkezi olmayan bir çabadır. Birincil amaç, akıllı sözleşme yükünü belirlenmiş bir bölgeye boşaltırken aynı zamanda yardımcı programı Hub’a geri getirmektir.

Juno coin nedir? Atom sahipleri, Cosmos Hub ile verimli bir işbirliği ortamı sağlamak ve nihayetinde Juno’da Cosmos Hub paylaşımlı güvenlik (Validator seti) aracılığıyla güvenliği desteklemek için büyük bir teşvike sahiptir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Juno coin nedir? Juno coin yorum 2022, geleceği!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin